logotype
Керамічна плитка
меблі
освітлення
Сантехніка
двері
ліпний декор
опалення
кухні
штукатурки
Ламінат, паркет
шпалери
штори
Ми на 

м. Херсон, вул. Воронцовська, 33. телефон: (0552) 44-44-44

Ми на 
main_logo

м. Херсон, вул. Воронцовська, 33. телефон: (0552) 44-44-44


ПРО НАС


Ми маємо досвід роботи в сфері продажів керамічної плитки, сантехніки, опалення та супутніх матеріалів майже 20 років. Все почалося в далекому 1999 році, коли група молодих і талановитих бізнесменів-однодумців почала діяльність по створенню в місті Херсоні торгової організації, яка спеціалізувалася б на торгівлі матеріалами і виробами для будівництва та ремонту. У 2000-му році фірма почала свою роботу з поставок недорогої керамічної плитки та сантехніки. У цей період колектив фірми сконцентрував свої зусилля на пошуку постійних партнерів. В цьому ж році для закріплення позицій на ринку м.Херсона було відкрито власний магазин оздоблювальних матеріалів в одному зі «спальних» районів міста. Цей магазин став своєрідним плацдармом для вивчення споживчого попиту.

З кінця 2001 року магазином був значно розширений асортимент, додавши до наявних товарних групах дорогу керамічну плитку, сантехнічну кераміку, декоративні облицювальні панелі, лаки і фарби, будівельну хімію. Паралельно велася активна робота по розширенню клієнтської мережі. У 2002-му році відбулося відкриття салону-магазину спеціалізованого напряму в центрі міста Херсона, по вул.Комунарів, 33 (нині - Воронцовська). Назва була дуже вдалою і зрозумілою - "Сантехніка Плитка"

Перед керівниками фірми стояло складне завдання - завоювати довіру і симпатії потенційних покупців. В результаті - магазин "Сантехніка Плитка" почав працювати з багатьма підприємствами м.Херсона та області. Серед перших клієнтів, яких вдалося залучити до спільної роботи нашої фірмою були такі відомі і потужні підприємства регіону як: АТЗТ «КРУЗ», «Херсонський морський торгівельний порт", ЗАТ ХОТД-97, БМУ - Жилпромстрой-1, ПМП "ВІРА", ПП «Алко-Опт» та ін.

Захопленість, ентузіазм, організаторські якості керівників дозволили зібрати навколо себе однодумців, людей цілеспрямованих, зацікавлених, і так само ревно ставляться до роботи. Сформована спільність людей, об'єднаних і ідеологією, і духом творчості - головне, без чого неможливий розвиток, дозволила магазину домогтися того, що про нього почали говорити як про одного з лідерів ринку.

У 2005 році магазин "Сантехніка-Плитка" почав оптову торгівлю керамічними виробами в регіоні. Були укладені торговельні зв'язки з багатьма відомими імпортерами сантехнічної кераміки і сантехніки. Розмір торгових площ перевищила 1000 м.кв. 

До 2010 року "Сантехніка Плитка" переросла в сучасний центр комплектації оздоблювальними матеріалами, в якому крім плитки стало можливим придбати шпалери, ламінат і паркет, ліпний декор. Після реконструкції загальна площа ТЦ перевищила 3000 м.кв.

У 2012 році був зданий в експлуатацію другий корпус, після чого розмір торгових площ досяг 5000 м.кв., а в асортиментний перелік центру були додані відділи з продажу м'яких і корпусних меблів, штор, дверей, освітлення, фарб і штукатурок .

Сьогодні активна життєва позиція, стабільність і обов'язковість фірми дозволили здобути довіру приватних клієнтів, дизайнерів і архітекторів, солідних підрядних організацій, і звернути звичайні товарно-грошові відносини в партнерські. Такий підхід по достоїнству оцінили компанії, що мають хорошу репутацію. Матеріали, що поставляються нашою фірмою прикрашають тисячі приміщень по Херсону, але ж є ще Миколаїв, Каховка, Нова Каховка, Вознесенськ, Скадовськ, Залізний Порт і багато інших міст, смт і села, в яких представлена ​​наша продукція.

Не дивлячись на те, що велика частина реалізованого товару нашою фірмою доводиться на корпоративних клієнтів і підрядні організації, все ж основна частина наших покупців - це приватні клієнти, звичайні люди з різним рівнем доходів і можливостей, для яких, на сьогоднішній день, створені всі умови для успішного вибору по будь-яким грошей в центрі комплектації "Сантехніка Плитка". Ми не «заманюємо» покупців «доступною ціною», яка вже перестає бути головним орієнтиром навіть для небагатого покупця. Наш покупець все впевненіше робить свій вибір, розуміючи, що і стильний дизайн, і якісні матеріали, і сервіс - все це вимагає витрат, але це служить і його - покупця - іміджу, забезпечує йому комфортні умови і для покупки, і для роботи.

Ще одна послуга, яку ми надаємо нашим клієнтам, - можливість працювати під замовлення. Найвимогливіші покупці можуть підібрати продукцію по каталогам фабрик, і оформити замовлення, як в магазинах, так і безпосередньо в офісі. Авторитету фірми сприяє її участь в суспільно значущих благодійних акціях, що підтверджено численними подяками керівникам фірми від імені вищих посадових осіб міста та різного роду благодійних організацій.

Сьогодні успішну роботу підприємства забезпечує більш 100 висококваліфікованих співробітників, багато з яких стоять біля самих витоків. Накопичений колосальний досвід, який, як ми сподіваємося, допомагає нам краще розуміти потреби наших клієнтів і краще їх задовольняти. Бути нашим співробітником означає не тільки мати добре оплачувану і шановану роботу сьогодні, це ще і впевненість у завтрашньому дні. Підприємство своєю історією зуміла довести - це всерйоз і надовго.

Основне завдання, яке ставиться перед торговим центром "Сантехніка Плитка" - максимальне задоволення потреби проектувальників, будівельників, архітекторів і дизайнерів, а також на людей, що займаються облаштуванням свого житла в різного роду оздоблювальних матеріалах. Торгова політика, в якій керівництво фірми бачить запорука успіху, може бути коротко сформульована так: «Продукція кращих українських і світових виробників - за оптимальними для покупців цінами».