logotype
Керамічна плитка
меблі
освітлення
Сантехніка
двері
ліпний декор
опалення
кухні
штукатурки
Ламінат, паркет
шпалери
штори
Ми на 

м. Херсон, вул. Воронцовська, 33. телефон: (0552) 44-44-44

Ми на 
main_logo

м. Херсон, вул. Воронцовська, 33. телефон: (0552) 44-44-44


ОПТ


З перших днів створення наша фірма зосередилася на продажах роздрібним клієнтам, проте накопичений досвід і знання дозволили нам реалізувати свої амбіції і в роботі з оптовими покупцями, дизайнерами та архітекторами, будівельними організаціями. Якщо ви представник однієї з цих сфер діяльності, ми з упевненістю можемо заявити, що знаємо що вам потрібно і готові це надати на кращих умовах.

Для торгуючих організацій

"Агромат Херсон" - це не тільки найбільший на півдні України центр комплектації оздоблювальними матеріалами, а й велика команда оптового відділу, яка вже понад 15 років працює з торговими організаціями в Херсонській, Одеській та Миколаївській областях. В опті для нас є 2 рівнозначних напрямки - сантехніка та плитка. Ми є дилерами провідних українських і зарубіжних фабрик, таких як: Cersanit (сантехніка і плитка), Атем (плитка і керамограніт), Інтеркерама (керамічна плитка), Cerrad (клінкер і керамограніт), Golden Tile (керамічна плитка). Kolo (ванни і сантехнічна кераміка), Ольвія (вироби з акрилу і литого мармуру), Imprese (змішувачі), Fancy Marble (раковини з штучного каменю), Маріо (рушникосушки) і багатьох інших.

Серед наших клієнтів більше 50 магазинів і торгових точок в Херсонській області (Нова Каховка, Каховка, Скадовськ, Новотроїцьке, Генічеськ, Гола Пристань, Лепетиха і т.п.), більше 30 клієнтів в Миколаївській області (Миколаїв, Снігурівка, Березнегувате, Первомайськ, Вознесенськ і т.п.), а також ряд партнерів в інших областях України.

Якщо ви представник торгуючої організації, яка зацікавлена ​​у співпраці, зв'яжіться з нами за телефонами вказаними в розділі КОНТАКТИ або через нашу сторінку в соцмережі Facebook. Співпраця з нами - це:

- величезний асортимент плитки та сантехніки в наявності на складі в Херсоні

- кращі цінові пропозиції на наданий товар

- налагоджена логістика і мінімальні терміни поставки товару під замовлення

- допомога в підборі асортименту і формування виставки

- досвідчений склад менеджерів і операторів

- щотижнева доставка товару по напрямку Берислав-Нова Каховка-Каховка-Чаплинка

- щотижнева доставка товару по напрямку Нова Каховка-Новотроїцьке-Генічеськ

- щотижнева доставка товару по напрямку Миколаїв-Нова Одеса-Вознесенськ-Южноукраїнськ-Первомайськ

- щотижнева доставка товару по напрямку Миколаїв-Очаків-Коблево-Південний-Одеса-Іллічівськ

- постійний дохід від продажів нашої сантехніки і плитки

Для будівельних організацій (об'єктне будівництво)

Якщо ви займаєтеся будівництвом, то обов'язково зіткнетеся з проблемою постачання якісної і недорогої сантехніки і плитки. Ми готові вам допомогти вирішити це питання. "Агромат-Херсон" має багаторічний досвід комплектації готелів, пансіонатів, торгових центрів та інших об'єктів. Наші фахівці готові запропонувати цікаві рішення, які безумовно вас зацікавлять.

Наші послуги, які можуть вас зацікавити:

- виїзд на об'єкт

- розрахунок необхідної кількості товару з гарантією

- широкий вибір варіантів комплектації

- супровід об'єкта

- оформлення об'єктної карти для запиту на заводах-виробниках додаткових знижок

- налагоджена логістика по всій Україні (найкоротші терміни поставки)

Для дизайнерів і архітекторів.

Ми цінуємо роботу, яку проводять дизайнери та архітектори, тому готові розглянути варіанти взаємовигідної співпраці на постійній основі. Також в ТЦ "Агромат Херсон" регулярно проходять пізнавальні семінари на різну тематику (що стосується нашого асортименту), які можуть вас зацікавити. Слідкуйте за оголошеннями на нашій сторінці в Facebook.