logotype
Керамічна плитка
меблі
освітлення
Сантехніка
двері
ліпний декор
опалення
кухні
штукатурки
Ламінат, паркет
шпалери
штори
Ми на 

м. Херсон, вул. Воронцовська, 33. телефон: (0552) 44-44-44

Ми на 
main_logo

м. Херсон, вул. Воронцовська, 33. телефон: (0552) 44-44-44


ПОСЛУГИ


Доставка товару

Ми беремо на себе ваші турботи про доставку товару. Завдяки величезному досвіду в сфері надання подібних послуг ми можемо гарантувати вам якісне переміщення вашого товару до вас додому, де б ви не знаходилися. Наші фахівці з логістики в найкоротші терміни організують переміщення вантажу за вказаною Вами адресою в Херсоні. Вартість доставки товару по місту (станом на 01.05.2018 - 180 грн.).

Звертаємо увагу мешканців інших міст і населених пунктів України. Завдяки налагодженій логістиці, у ТЦ "Агромат Херсон" є можливість регулярних поставок сантехніки, плитки та іншого нашого товару в інші населені пункти Херсонської, Миколаївської, Одеської, Запорізької областей. Можлива доставка в інші міста України на пільгових умовах (обговорюється індивідуально по кожному замовленню).

Під доставкою товару мається на увазі переміщення товару з нашого складу до будинку (під'їзду, об'єкту) покупця. Розвантаження, ПІДЙОМ НА ПОВЕРХ ТА ІНШІ ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ не входять у вартість ДОСТАВКИ !!!

Ви також можете забрати товар самостійно за адресою: м Херсон, Миколаївське шосе, 18

Дизайн проект

За допомогою сучасного програмного забезпечення наш дизайнер допоможе вам перенести ідею з паперу в вашу віртуальну кімнату, запропонує кілька варіантів розкладки плитки, розміщення сантехніки і декору. Ви заощадите на послуги стороннього дизайнера, адже створення дизайн-проекту в нашому салоні абсолютно безкоштовно (за умови оформлення замовлення у нас). Ви отримаєте можливість самостійно вибрати візуалізацію, яка вам сподобається найбільше, і тут же оформити замовлення.

Власне виробництво

ТЦ "Агромат-Херсон" має власне виробництво виробів з штучного каменю і акрилу. Величезний вибір і якість продукції, що випускається під тм "Ольвія" по достоїнству оцінили тисячі клієнтів по всій Україні. Досконала формула компонентів, натуральні і екологічні складові і низька ціна роблять наші вироби все більш затребуваними на ринку не тільки Херсона, а й України.

Кухонні стільниці - індивідуальні вироби, що вимагають уваги, чіткості й акуратності, тому прийом замовлень на них оформляється тільки після виїзду нашого фахівця на об'єкт (безкоштовна послуга). Стандартні вироби з каменю (підвіконня, основи, стільниці на меблі, душові піддони) можна замовити без попередніх вимірів. Наші акрилові ванни і піддони представлені в багатьох магазинах, але найкраща виставка, звичайно ж, в ТЦ "Агромат-Херсон". Різноманітність форм і розмірів дозволить вам вибрати саме той товар, який вам потрібен.

Ми даємо довічну гарантію на свою продукцію з штучного каменю і 10 років гарантії на акрилові ванни і піддони, тому можете не переживати щодо того, на скільки довго вони прослужать!